zarzadzanie finansami teoria i praktyka gajdka

zarzadzanie finansami teoria i praktyka gajdka

Doradztwo kredytowe Agentur dobry czy zły

Istnieje wiele różnych opinii od ekspertów finansowych i konsumentów w zakresie korzystania z agencji doradztwa kredytowego, w celu pomóc wyjść z zadłużenia. Niektórzy powiedzą ci, że to najlepsze, co możesz zrobić dla siebie, kiedy dotarłeś do niekontrolowanego długu, podczas gdy inni będą ostrzegać, aby pobyt tak daleko od agencji doradztwa kredytowego, jak to możliwe. Jak można podjąć decyzję, czy do pracy w agencji, czy nie?

Badania

Jeśli rozważasz podpisanie z agencji doradztwa kredytowego, które ułatwiają zarządzanie swój dług, trzeba badań. Nie łączyć pierwszą firmę można znaleźć bez porównywania swoich usług innym firmom lub sprawdzenie ich reputacji. Oto kilka pytań należy zwrócić jakiejkolwiek agencji doradztwa kredytowego myślisz o pracy z:

zarzadzanie finansami teoria i praktyka gajdka

o Czy Agencja organizacja non-profit?

o Jak miesięczne płatności ustalane?

O Ile pieniędzy będzie każdy wierzyciel otrzyma co miesiąc, a na jakim terminie otrzyma płatność?

zarzadzanie finansami teoria i praktyka gajdka

o Jakie będzie twoje oprocentowanie istniejących kont być po uczestniczących w programie poradnictwa agencji kredytowej?

O Ile pieniędzy Agencja otrzymywać co miesiąc na swoje miesięczne płatności, a co się go stosuje?

O co się dzieje, jeśli zdecydujesz się anulować?

Są to ważne pytania należy zadać jakiejkolwiek agencji doradztwa kredytowego przed podjęciem decyzji. Jeśli miesięczne płatności będzie $ 300 i 100 $ z tego idzie do Agencji ich usług- są naprawdę oszczędność pieniędzy poprzez współpracę z tą firmą? Mógłbyś nie wysyłać, że $ 100 do jednego ze swoich wierzycieli na własną rękę, i przyczynić się do zmniejszenia ilości jesteś winien? Jeśli kwota jest minimalne, powiedzmy $ 20 dotycząca $ 300 miesięcznych płatności, może warto pracować z Agencją, jeśli są w stanie obniżyć stopy procentowe na kontach, tak aby więcej płatności idą w kierunku długu, zamiast nowych obciążeń finansowych ,

zapoznaj się z naszą ofertą
– autor artykułu