zarzadzanie finansami przedsiebiorstw egzamin

zarzadzanie finansami przedsiebiorstw egzamin

Ewentualne negocjacje własna

To, co większość ludzi nie uważa jest fakt, że mogą dzwonić do siebie swoich wierzycieli na własną rękę, i poprosić, aby wypracować nową aranżację płatności. Jeśli wyjaśnić masz trudności i rozważają zamiar programu doradztwa kredytowego lub upadłości, istnieje możliwość, że mogą pracować z wami i obniżyć stopę procentową, które płacisz, minimalne miesięczne płatności, lub jedno i drugie! W rzeczywistości, może być w stanie wynegocjować lepsze warunki niż w agencji doradztwa kredytowego, ponieważ wierzyciele mają zasadniczo proces, który się stosować przy współpracy z agencjami i pracy z dana osoba może sobie pozwolić na trochę więcej elastyczności i wypracować na swoją korzyść.

Better Business Bureau

Kiedy już prawie zdecydował, że jesteś gotowy do pracy z konkretnym agencji doradztwa kredytowego, jako ostatni etap przed pobraniem należy sprawdzić reputację firmy z Better Business Bureau. To jest miejsce, gdzie można uzyskać informacje na temat skarg o firmie przez konsumentów jak ty, i zdecydować, czy myślisz, że to uczciwa firma warta swojej działalności.

Po Zapisy z agencji doradztwa kredytowego

Twoja praca nie kończy się po tym, jak zapisał w agencji doradztwa kredytowego. Będziemy chcieli, aby przejrzeć wyciągi z konta każdego miesiąca, aby upewnić się, że są one otrzymywanie płatności z agencją w Państwa imieniu. Były przerażające historie osób, które zapiszą się w agencji doradztwa kredytowego, wysyłać swoich płatności w miesiącu po miesiącu, agencja nigdy nie przekazuje płatności z wierzycielami lub robią tak późno przez cały czas, co powoduje późnych opłat i ewentualnego zakończenia z programu!

– autor artykułu