zarzadzanie finansami przedsiebiorstw czekaj

zarzadzanie finansami przedsiebiorstw czekaj

Pamiętaj, najnowsze dwa lata deklaracji podatkowych są kompletne podatków zarówno biznesowych i osobistych. Jeśli jest przedłużeniem na swoich podatków bez względu na przyczynę, posiada kopię swojego rozszerzenia łatwo dostępne wraz z kopiami swoich sprawozdań finansowych. zwraca dokumenty podatkowe powinny być oryginały o podpisie – nie kopiuje. Przygotuj swoje YTD sprawozdania finansowe zarówno dla użytkowników indywidualnych i przedsiębiorstw oraz uzyskanie swoich trzech ostatnich wyciągów bankowych ze wszystkich banków używanych – kont osobistych i biznesowych – z komercyjnego zastosowania kredytów hipotecznych.

Inne uwagi na zamknięcie kredytu

Umowa sprzedaży nieruchomości za pozyskiwanie nieruchomości komercyjnych musi być ważna w czasie swojego ubiegania się o pożyczkę. potrzebne będzie przedłużenie z góry, jeśli umowa wygaśnie przed zamknięciem kredytu. Jeśli potrzebujesz komercyjnego kredytu hipotecznego na nieruchomości inwestycyjnej, wszystkie dzierżawy najemca powinien być ważny, z dopasowanymi pod względem leasingu roll wynajęcia. Jeśli Twoja firma jest korporacją, upewnij się, że jest w stanie „aktywny” przed ubieganiem się o kredyt hipoteczny handlowych. Należy mieć aktywną licencję zawodową, aktywne zezwolenie na prowadzenie działalności, itp

Być całkowicie szczery o swoich potrzebach pożyczkowych, historii kredytowej oraz informacji finansowych. Ponadto, być realistyczne o wartości nieruchomości . Nie chcesz, aby doceniać jego wartość, ale również nie chce do przecenienia. Oceny, że jest daleki od czego oczekiwałeś, może doprowadzić do wielu rozczarowań i zmarnowany czas i energię.

To świetny sposób, aby „to wszystko razem” przy ubieganiu się o komercyjny kredyt hipoteczny jest porozmawiać z księgowym. Twój księgowy może pomóc uzyskać wszystkie dokumentacji finansowej potrzebnej do przedstawienia wraz z wnioskiem kredytowym.

– autor artykułu