zarzadzanie finansami malego przedsiebiorstwa

zarzadzanie finansami malego przedsiebiorstwa

Oferty, które nie spełniają tych wymagań będą musieli poczekać aż do poprawy na rynkach kredytowych i pozyskiwania środków prywatnych.

Kredyt

Kredytobiorcy lub sponsorzy ze słabych punktów kredytowych są pobieżnie odrzucone przez banki. Aby zakwalifikować się do niskiego oprocentowania pożyczki o dobrych warunkach od pożyczkodawcy instytucjonalnych, wszystkie zasadnicze kredytobiorcy muszą mieć tri-połączone kredytu 640 lub lepiej. Wiem, że to zła wiadomość dla wielu dobrych ludzi z problemami na ich raportów kredytowych, ale to tylko tak jest teraz.

Doświadczenie

Banki nie są skłonne zaryzykować po raz pierwszy mieszkalnych inwestorów. Wszystkie kredytobiorców są obecnie wymagane w celu wykazania rzeczywistego doświadczenia w wynajmu mieszkań oraz osiągnięcia sukcesu.

Wartość netto Płynność

Wiele banków ustanowił politykę wymagając ich kredytobiorców mają zamożnych co najmniej równą salda kredytu są poszukiwania. In-innych-słowy, jeśli chcesz pożyczyć $ 1MM z banku na zakup kompleks apartamentów, trzeba mieć net-worth co najmniej $ 1mm. Ponadto, będą chcieli zobaczyć, że masz pieniądze w banku ponad i poza funduszami jesteś korzystających na zaliczkę. Często wymagają one kredytobiorców mieć saldo konta oszczędnościowe w wysokości 6-9 miesięcznych płatności hipotecznych.

Jakość nieruchomości w dobrej lokalizacji

W celu zabezpieczenia finansowania z tradycyjnego pożyczkodawcy budynek musi znajdować się w mieście lub miejscowości, które nie jest szczególnie depresji ekonomicznie. Twarde powierzchnie obrażeń MI, FL, CA lub NV, na przykład będą odrzucane. Również struktura musi być w dobrym stanie, kredytodawcy będą uciekać od budynków, które mają dużo-odroczonego konserwacji.

Oferty, które spełniają te podstawowe wymagania, przekonają się, że nie brak płynności nawet w tym ciasnym rynku kredytowego; jest mnóstwo pieniędzy na pożyczki dla kredytobiorców mieszkalnych i budynków, które można zakwalifikować.Niestety, dla ofert, które nie spełniają tych ubezpieczenia oc dla młodych wyższych standardów kredytowych, inwestorzy będą musieli poszukiwać finansowane ze środków prywatnych, często nazywane pożyczek Hard Money lub wziąć na zamożnych partnera, aby uzyskać finansowanie.

MasterPlan Capital LLC – komercyjne kredyty hipoteczne – prywatne i instytucjonalnie Finansowany – Equity Finansowanie – Asset Management – Prosty, 1 strona komercyjna Mortgage Application Online – Szybkie odpowiedzi – Zamknij w 10 dni – autor Vincent Remealto, jest komercyjnym wyceny nieruchomości i gwarantowanie analityk Masterplan Capital.

– autor artykułu