zarzadzanie finansami przedsiebiorstwa bien

zarzadzanie finansami przedsiebiorstwa bien

Ocena Ocena kredytowa i jej konsekwencje

ocena kredytowa jest bardzo ważne w świecie biznesu. Jest to kluczowy czynnik pozwalający ocenić kogoś, jeśli on lub ona jest uprawniony do niektórych kredytów, ubezpieczenia, kredyty hipoteczne, dzierżawy i możliwości pracy i czy masz dobre lub złe ratingowych. Nie wpaść piętna, że ??ludzie, którzy mają złe ratingi kredytowe są niebezpieczne i nieodpowiedzialne finansowo poprzez utrzymywanie dobrego raportu kredytowego i wynik.

Prawdopodobnie już ogólne pojęcie o tym, jak zły i dobry wynik kredytowych wpływa każdego konsumenta. Osoba, która ma dobrą ocenę korzyści z niskich stóp procentowych, szybkiego zatwierdzenia i przetwarzania pożyczki, przyzwoite mieszkanie, i lepszego zatrudnienia.

Wiedząc, jak oceny kredytowej gości są klasyfikowane jest niezbędna w uzyskaniu bardziej całościowego zrozumienia swojej sytuacji finansowej. Zakresy zdolność kredytową są klasyfikowane od A do D, A jest najwyższa.

Ocena A (doskonała)

60% populacji USA

700 i więcej punktów

Dostęp do najlepszych warunków oprocentowania i

Ranking B (Dobry kredyt)

27% populacji USA

wynik 600-699

Dostęp do dobrych stóp procentowych, ale nie najlepszy

Ocena C (Risky kredytowej)

12% populacji Stanów Zjednoczonych

wynik 500-599

Trzeba zapłacić co najmniej dwa procent wyższa lub bardziej się od kategoria ratingu

Ocena D (Bardzo ryzykowne kredytowej)

1% populacji USA

499 i poniżej średniej

Doświadczeni wyroki kredytowe, wykluczenie i zastawu

Muszą płacić maksymalne stawki ustalone przez rząd

Ratingi kredytowe mają poważne konsekwencje w swoim życiu finansowym. Jak wynika z klasyfikacji, będzie w dużej mierze zależało swoje przyszłe transakcje finansowe oraz sytuację ekonomiczną. Wysoki rating oznacza, że ??trzeba zapłacić mniej za mieszkania, ubezpieczenia, stopy procentowe i kredyty.

– autor artykułu