zarzadzanie finansami i ryzykiem w sluzbie zdrowia

zarzadzanie finansami i ryzykiem w sluzbie zdrowia

3 głównych prawd Twoje Loan Officer Wishes You Knew

Jeśli chcesz kupić dom, trzeba będzie uzyskać kredyt. Oznacza to, że praca z doradcą kredytu mieszkaniowego, aby uzyskać kwalifikacje. Jak wszyscy inni, można wypełnić wniosek kredytowy, a następnie czekać (z niepokojem), aby usłyszeć z powrotem.

Jeśli Twój wynik kredytowych podjęła poważne pobicie ostatnio odchodzą (i te dni, których nie?), Konsultant kredyt może informować, że trzeba zrobić trochę pracy fix-up, zanim będzie można ubiegać się o pożyczkę. Nic wielkiego: dzieje się cały czas.

Mając doświadczony i zmotywowany oficer pożyczki na boku może oznaczać różnicę między uzyskanie kredytu i po prostu rezygnując w zupełnej frustracji. doradztwo kredytowe są cichymi bohaterami procesu zakupu domu. Widzieliśmy niektórzy się bardzo twórcze i cuda kredytowych dostać oferty zamknięty.

Ale widziałem też zakupy zejść w płomieniach, ponieważ nabywca domu nie rozumieją rolę funkcjonariusza pożyczki w ramach procesu hipotecznych domu.

oficerów pożyczki są ściśle regulowane przez poszczególne państwa. Istnieje mnóstwo reguł i przepisów, które regulują, co mogą, a czego nie można powiedzieć klientowi. Jednak, gdy przechodzi się na południe i pożyczek nie zamykają, jesteśmy często te są litować się nad piwem (lub trzy).

I na szczęście, nie jesteśmy pożyczki oficerów, dlatego możemy udostępnić swoje obawy bez wymieniania nazwiska lub uzyskanie kogoś w kłopoty. Zatem w interesie pomaga zamknąć kredytu na każdym domu można kupić, oto trzy rzeczy twój oficer pożyczki powie ci, jeśli się dało:

„Nie zarabiać aż do zamknięcia w domu ze mną.” oficerów pożyczki zarabiać jako część zamknięcia zakup domu. Jeśli nie można ubiegać się o pożyczkę dzisiaj, większość oficerów pożyczki może i będzie pracować z wami, aby pomóc Ci uzyskać kwalifikacje.

– autor artykułu