konferencja zarzadzanie finansami szczecin 2015

konferencja zarzadzanie finansami szczecin 2015

Co trzeba wiedzieć o taktyce Collection Agency

Ok, więc jesteś w długach i nie są pewni, jak będzie kiedykolwiek wyjść z dołka masz wykopał dla siebie. Telefon dzwoni cały dzień jako środki zbiórki próbować zebrać długi masz nagromadzone w czasie byłeś w kryzysie finansowym. Czujesz się bezradny, poza kontrolą, nie wiedząc, jak odpowiedzieć na takie rozmowy, bo po prostu nie mają pieniędzy na spłatę długów i nadal EEK na skromne istnienie.hurtownia wólka kosowska Poniżej znajduje się kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć, aby lepiej odpowiadać na kolektorach po drugiej stronie słuchawki.

konferencja zarzadzanie finansami szczecin 2015

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, że dobre kolektory są przygotowane z faktami i liczbami, zapisy ostatnich rozmów i bogactwa „zamyka” zaprojektowany, aby dostać się do opłacenia. Wyobraź sobie ten obraz … Kolektor Calling You siedzi w wygodnym fotelu, patrząc na ekranie komputera, który wyświetla wszystkie istotne dane o długu kolektor próbuje zebrać. Ekran ma informacji o wierzyciela, na którego rzecz działa kolektor, kwota długu twierdził, rejestr wszystkich ostatnich rozmów telefonicznych, w tym te wykonane, ale dla których nie było połączenia wykonane. Kolektor posiada również bardziej szczegółowe dane dostępne na kliknięcie myszki, tak, by w każdej rozmowie można pamiętać o cokolwiek powiedział lub zrobił przez telefon. Wiedza umieszczenie kolektora w uprzywilejowanej pozycji napastnika. Ty, z drugiej strony, są przygotowani do rozmowy telefonicznej i mieć żadnego z istotnych informacji bezpośrednio na wyciągnięcie ręki. To stawia Cię w postawie obronnej od samego początku.

Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że kolektory są dobrze wyszkolonych w szeregu technik „zamykanie sprzedaży” lub, innymi słowy, zbieranie dług w całości. Są przeszkoleni, aby podtrzymać rozmowę jak najkrótsze, wiedząc już, że są na telefon z wami tym bardziej prawdopodobne jest, że aby błąd prawny sposób znoszący zdolność do zbierania długu.

– autor artykułu