zarzadzanie finansami przedsiebiorstw zadania

zarzadzanie finansami przedsiebiorstw zadania

Jak zamknąć komercyjnego kredytu hipotecznego szybko

Przedstawiciel handlowy kredyt hipoteczny może pomóc iść do przodu z ważnego przedsięwzięcia biznesowego, ale tylko jeśli jesteś w stanie skutecznie zamknąć kredytu. Z komercyjnego kredytu hipotecznego, będziesz w stanie kupić nieruchomości komercyjnych na rzecz rozwoju (tj wynajem nieruchomości), w punkcie sprzedaży detalicznej, biuro lub budynek biurowy, restauracja, fabryce lub magazynie lub do jakichkolwiek innych celów biznesowych.http://zpcbox.com.pl Ale tak jak zamknięcie kredytu hipotecznego domu, zamykając kredyt komercyjny może być uciążliwe i stresujące. To może potrwać kilka dni, tygodni lub nawet miesięcy, aby zamknąć kredytu.

Przygotuj się Zamknij

Przygotowanie jest kluczem do zamykania łatwo i szybko za pomocą komercyjnego kredytu nieruchomości. Przygotowanie do kredytu może sprawić, że różnica między kredytem, ??która przechodzi gładko w porównaniu z jednym, że idzie dalej i dalej, z komercyjnego kredytu hipotecznego wielokrotnie prosząc o więcej dokumentów i informacji.

Czy wszystko co możliwe, aby przygotować przed zastosowaniem. Jeśli istnieją przegrać końce związać ze swojej sytuacji finansowej, takie jak przeszkody w raporcie kredytowym, niezapłacone rachunki, itp, dbać o nich przed włączeniem we wniosku kredytowego. Mogą one nie tylko wydłużają proces kredytowy, ale może utrudniać Ci zdobycie kredytu w ogóle. Można uzyskać kopię raportu kredytowego za pośrednictwem trzech głównych biur kredytowych – Equifax, Experian i TransUnion. Zobacz raport kredytowy, aby sprawdzić, czy są niezapłacone przedmioty, sądy, itp, które mają wpływ na zdolność kredytową. Jeśli istnieją rzeczy nie można wynika z raportu kredytowego w odpowiednim czasie, a następnie napisać list z wyjaśnieniem do kredytodawcy na temat tych elementów i zawierają list z wniosku kredytowego.

– autor artykułu