zarzadzanie finansami i wycena firmy chomikuj

zarzadzanie finansami i wycena firmy chomikuj

Hipoteki komercyjne – Wymagania Banku za wielorodzinnych (budynek mieszkalny) pożyczki

Wielu inwestorów nieruchomości komercyjnych skontaktować się z naszą firmą i chcemy wiedzieć, góry, jeśli ich umowa może kwalifikować się do instytucjonalnie finansowane (banku) komercyjnego kredytu hipotecznego. W odróżnieniu od kredytodawców mieszkalnych, handlowych kredytodawców hipotecznych nie wydają „pre-zgód”; po prostu nie możemy powiedzieć, czy umowa będzie się zrobić, aż zrobimy jakiś ubezbieczenia. Możemy jednak podzielić się z wami kilka podstawowych wskazówek, że praktycznie wszystkie konwencjonalne kredytodawców rozważają obecnie.

Loan-to-value (LTV)

LTV została drastycznie zmniejszona w trakcie tego „kryzysu kredytowego”. Zaledwie 24 miesięcy temu byliśmy zobaczyć LTV powyżej 80%, a kredytodawcy byli pozwalając dużych 2nd kredytów hipotecznych. Standardy zostały zaostrzone. W dzisiejszym środowisku kredytowym, inwestorzy nie powinni spodziewać się żadnych ofert kredytów powyżej 75%, a wiele z nich pochodzących znacząco niższe. 70% jest normalną LTV na nowych zamówień z niektórych kredytodawców chętnych, aby przejść do 75% od kredytów refinansowych. Sprzedawca prowadzone 2nd hipoteki są zniechęceni i często w ogóle zabronione. Kredytobiorców i sponsorzy bez dużych inwestycji pieniężnych w transakcji zostaną odwrócił.

Dług usługi Coverage Ratio (DSCR)

Banków, firm ubezpieczeniowych i brokerów z Wall Street po prostu nie napisze pożyczek wobec nierentownych lub pustych budynków już. Jedynie stabilizowane aktywa muszą ubiegać się o finansowanie instytucjonalne teraz-dni. Budynek musi być w stanie wykazać historię rentowności i niskiej wakat. Aby zostać zatwierdzony do kredytu bankowego na zakup lub refinansowanie budynku mieszkalnym, budynek musi mieć net-operacyjnego dochodach (NOI) równą 125% proponowanej spłaty kredytu hipotecznego (a DSCR 1,25).

– autor artykułu