zarzadzanie finansami i prawo w sluzbie zdrowia

zarzadzanie finansami i prawo w sluzbie zdrowia

Bank of America – Bankowość małych przedsiębiorstw z dodatkiem Business Credit Cards

Bank of America została opierając się na istniejącej małej portfela kredytowego biznesu w ciągu ostatnich lat. Trzy lata temu, to był już jednym z najlepszych małych kredytodawców biznesu na Florydzie z ponad $ 1,5 mld pożyczki dla małych firm, a ponad połowę tej kwoty stanowiącej mikro-pożyczek pod $ 100,000. Dzięki niedawnym przejęciu wystawcy karty kredytowej MBNA, bank został przeniesiony do rosnącego rynku małych przedsiębiorstw karty kredytowej.

Biznes ostrożnie o gospodarce nie udało się stłumić dynamiczny wzrost na rynku kart kredytowych małego biznesu. Mając na tor na małych firm już od jakiegoś czasu i ma duży działanie karty kredytowej pod jego skrzydła, Bank of America szuka się ich działalności przez małe karty kredytowej firmy.

zarzadzanie finansami i prawo w sluzbie zdrowia

Ich opakowanie karty kredytowej biznesowych zapewnia małym firmom możliwość zaplanowania płatności elektronicznych przed czasem, tym samym uwalniając czasochłonne zadanie administracyjne ze strony właściciela firmy. Posiadacze kart kredytowych Biznes również uzyskać ochronę zakupów, która podwaja okres gwarancji http://biovico.pl/pl/produkty/algomed producenta na zakupy dokonane nawet o kolejny rok.

Linie kredytowe dla posiadaczy kart kredytowych działalności są elastyczne i może dochodzić nawet do $ 25.000. Zakupy biznesu „codziennej działalności zarobić rabaty i plecami pieniężnych też.

Bank podjął linię kredytową dla kart kredytowych biznesu jeden krok dalej. Małe posiadaczy karty kredytowej firma może teraz połączyć swoje konta czekowego w banku z karty kredytowej firmy. W przypadku konta czekowego cierpi debet, bank automatycznie rozszerza swoją korzyść ochrony debet. Oznacza to będą przelewać środki w wielokrotności 100 $, z konta karty kredytowej biznesowych na pokrycie debetu.

– autor artykułu