zarzadzanie finansami andrzej rutkowski chomikuj

zarzadzanie finansami andrzej rutkowski chomikuj

Każda możliwa katastrofa kredyt może być ustalona, ??biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu. Upfront pełne ujawnienie daje oficer pożyczki zrozumienia, jak wiele pracy będzie zaangażowany, a także jak długo mogą się spodziewać czekać przed otrzymaniem jakiejkolwiek rekompensaty za swoje wysiłki.

„Oczywiście, można naprawić swój własny kredyt, ale lepiej mówić najpierw do mnie.” Niektórzy oficerowie pożyczkowe oferują doradztwo naprawy kredytowej za opłatą.ubezpieczenie auta od kradzieży Dla wielu odbiorców domowych, jest to sprytny sposób, aby uzyskać potrzebną im pomoc. Ponadto, wprowadzenie ceną na naprawy gładzi niektóre obawy oficer pożyczki jest o swoim zaangażowaniu w poprawę kredytu. Jeśli oficer pożyczki oferuje taki program, chcesz być mądry, aby to rozważyć.

Mimo to, niektórzy nabywcy domu będzie chciał zaoszczędzić trochę pieniędzy i naprawić swój kredyt. Niekoniecznie jest to zły pomysł, o ile robisz to we właściwy sposób.

Niewłaściwy sposób jest po prostu zanurzyć się i zacząć robić rzeczy (spłacając stare konta, kontaktując się z wierzycielami, etc.) bez planu gry. Zasady kredytowe zmieniają się niemal codziennie i nie podlegają ogólnym zasadom logiki. Czasami, co wydaje się „oczywistej i rozsądny” rzeczy do zrobienia może rzeczywiście obniżyć swój wynik kredytowej.

Zamiast usiąść z oficerem pożyczki (nawet jeśli kosztuje Cię) na sesję strategii. Spraw, by zrobić trzy lub cztery konkretne propozycje, które można podjąć działania w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Następnie iść i robić te rzeczy samemu. Wracaj w ciągu sześciu miesięcy na kolejną sesję, aby sprawdzić swój status i dostać rozkaz wymarszu na najbliższe sześć miesięcy. Krok po kroku, w końcu będziesz osiągnąć swój cel projektowanie wnętrz sklepów kredytu.

– autor artykułu